Zapraszamy do kina

CategoriesAktualności

Jak wszyscy już wiemy ruszył nasz nowy projekt – Zadanie publiczne – pod nazwą Międzyosiedlowe Centrum Aktywności Senioralnej 2022, pod tytułem „Re-Generacja 55+” – w ramach  Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy ANS w Tarnowie.

Już od 11 lipca br. zapraszaliśmy i nadal zapraszamy  uczestników naszego projektu MCAS do składania nowych deklaracji uczestnictwa oraz udziału w zajęciach KLUBU SENIORA w którym w poniedziałki i piątki w godzinach od 14.00 do 17.00 – budynek B ANS sala 125 – możemy wspólnie spędzać czas.

Od sierpnia proponujemy w ramach naszego projektu MCAS dwa seanse filmowe

I tak:

* 11sierpnia br. w czwartek o godz.11.30 w Kinie Marzenie w ramach cyklu Kino Dojrzałe zapraszamy na projekcję najnowszego przeboju filmowego pt.”Elvis” będącego filmową i muzyczną biografią legendarnego Króla Rock’n rolla Elvisa Presleya. Film produkcji amerykańsko – australijskiej miał premierę w maju na tegorocznym festiwalu w Cannes i święci triumfy na ekranach wielu kin światowych.

* 18 sierpnia br. w czwartek o godz. 11.30 w Auli ANS w ramach cyklu Kino Klasyczne zapraszamy na projekcję słynnego filmu muzycznego „My Fair Lady „z niezrównaną Audrey Hepburn w roli głównej oraz niezapomnianym przebojem „Przetańczyć całą noc”. To filmowa adaptacja znanej sztuki Bernarda Shaw ” Pigmalion”.

Tak więc nastrojowo, wakacyjnie i muzycznie rozpoczynamy kolejny sezon filmowy, na który zaprasza w imieniu organizatorów

Krystyna Latała.