Zajęcia w Klubie Seniora MCAS

CategoriesAktualności

Szanowni Państwo, w tym roku Klub Seniora MCAS będzie pracował w nowej formule.

Dwa razy w tygodniu będziemy spotykać się na zajęciach, na których będą omawiane tematy  związane z aktualnymi sprawami i problemami. W ciągle zmieniającej się rzeczywistości warto posłuchać informacji i rad od specjalistów, zadać pytania na nurtujące nas tematy, podzielić się swoimi obserwacjami i poglądami.

Podczas niektórych spotkań będziemy poznawać ciekawe wątki z historii regionu. Wiemy, że każda tarnowska ulica, plac, kamienica mają swoją historię. W naszym mieście wiele było ciekawych postaci, silnych osobowości, które nadały kierunek rozwoju i funkcjonowania Tarnowa. Niektórzy z nich są nam znani, ale są tez tacy, których znamy tylko z nazwiska. Warto dowiedzieć się o nich więcej.

Część spotkań będzie miało charakter warsztatów plastycznych, na których wykonamy proste, ale czasem bardzo przydatne przedmioty dla siebie lub bliskich.

Wszystkie informacje dotyczące zajęć będą na bieżąco umieszczane od początku sierpnia 2022r. na stronie internetowej.  Można także dowiedzieć się więcej pod nr tel. 606 639 078 w każdy poniedziałek i piątek w godz. 14.00- 17.00.

Poniżej link do wydarzeń  w naszym Klubie Seniora, które rozpoczniemy realizować w miesiącu wrześniu.

ZAPISY NA ZAJĘCIA PRZYJMOWANE BĘDĄ OD SIERPNIA W KLUBIE SENIORA ( budynek B ANS, sala 125 ) W PONIEDZIAŁKI I PIĄTKI  GODZINACH OD 14.00 DO 17.00

Serdecznie zapraszamy

Zajęcia w Klubie Seniora MCAS