Seniorze zostań w domu

CategoriesAktualności
Seniorze zostań w domu – pomożemy w zakupach, ciepłym posiłku

Organizacje działające na rzecz seniorów wspólnie z firmami rozpoczynają projekt „Razem dla seniorów” – pomocy osobom starszym w Tarnowie, które z powodu zagrożenia koronawirusem powinny zostać w domu. Patronat nad projektem sprawuje Tarnowska Rada Seniorów.
Pomoc dotyczy zrobienia zakupów podstawowych zakupów spożywczych, lekarstw i w wyjątkowych sytuacjach przywiezienia darmowego ciepłego posiłku. Wystarczy w tym celu zadzwonić do firmy „EMES i Partnerzy” pod numerem telefonu 14 650 50 60 w godzinach od 8:00 do 17:00. Artykuły BEZPŁATNIE dostarczą pracownicy „EMES i Partnerzy”.
Uwaga: Ciepły posiłek przygotowany przez Restaurację „Stara Łaźnia” może być dostarczony bezpłatnie do osób, które naprawdę go potrzebują. Zakupy rozliczane są na podstawie paragonu. Zawsze najpierw są robione zakupy, a dopiero potem następuje rozliczenie finansowe.
WAŻNE: Pracownicy „EMES i Partnerzy” nie wchodzą do mieszkań. Uważajmy na ewentualnych oszustów, złodzieju, którzy będą chcieli wykorzystać tę trudną sytuację.

W akcję zaangażowane są:
EMES i Partnerzy
Restauracja Stara Łaźnia
Międzyosiedlowe Centra Aktywności Senioralnej
Fundacja Zielona Przystań
KANA Tarnów
Stowarzyszenie KANON
Stowarzyszenie Medycyna Polska
Polski Komitet Opieki Społecznej w Tarnowie
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tarnowie
Maltańczycy – oddział Tarnów
Patronat:
Tarnowska Rada Seniorów