INFORMACJA – Smartfonowe ABC

CategoriesAktualności
Szanowni Państwo,

Fundacja Zaczyn i Huawei Polska zapraszają na cykl zajęć edukacyjnych dla osób 50+ poświęcony aplikacjom na smartfony.

Zajęcia „Smartfonowe ABC” są prowadzone w kolejne wtorki i czwartki w godzinach 14.00-16.00 na facebookowym profilu naszej TelewizjaPokolenia (www.facebook.com/TelewizjaPokolenia).

By wziąć w nich udział nie jest konieczna jakakolwiek rejestracja. Wystarczy wejść na profil w godzinie odbywania się warsztatów prowadzonych przez lubianego trenera Łukasza Szczepańczyka.

Już 25 stycznia o 14.00 dowiecie się skąd ściągać, jak instalować, i jak optymalnie użytkować rozmaite aplikacje przydatne w codziennym życiu.

27 stycznia o 14.00 rozmawiać będziemy o aplikacjach Google na smartfona, pozwalających na odnajdywanie adresów i tras dojazdów, komunikację tekstową i dźwiękową, prowadzenie kalendarza itp.

1 lutego o 14.00 zajmiemy się komunikatorami audio-video do prowadzenia rozmów na żywo i uczestnictwa w zajęciach edukacyjnych (Meets, Messenger, Zoom, inne).

3 lutego o 14.00 omówimy aplikacje wspierające aktywność fizyczną (aplikacje z ćwiczeniami, wspierające rehabilitację, medytacyjne, oddechowe, liczniki kalorii, krokomierze, itp).

Zajęcia realizujemy dzięki nieocenionemu wsparciu Huawei Polska!

Do zobaczenia na zajęciach na naszym kanale: www.facebook.com/TelewizjaPokolenia

Pobierz obrazki