Informacja

CategoriesAktualności

Szanowni Państwo

Jak wszystkim wiadomo z powodu pandemii działalność naszego Uniwersytetu została zawieszona jesienią ubiegłego roku. Do końca 2020 roku, z funduszów jakie posiadaliśmy prowadzone były wykłady i warsztaty psychologiczne w formie on-line. Chociaż zdajemy sobie sprawę, iż przekaz ten być może nie trafiał  do większości słuchaczy, niemniej jednak, tylko taka forma realizacji wyznaczonych projektów była możliwa. Na razie nie zanosi się na to, że pandemia wyhamuje i nasze bezpośrednie kontakty jeszcze przez jakiś czas będą niemożliwe. Ta sytuacja zmusza nas do działania za pośrednictwem internetu, chociaż nie wszystkie formy dotychczasowej aktywności Uniwersytetu można realizować w przekazie zdalnym, a to czego najbardziej pragną słuchacze  to bezpośrednich kontaktów, dyskusji, spotkań, krótko mówiąc – powrotu do normalności. W najbliższym czasie przygotowane zostaną propozycje tematyczne  edukacji zdalnej. Począwszy od dnia 8 kwietnia b.r. raz w tygodniu na naszej stronie UTW zamieszczane będą wybrane dla Państwa pozycje tematyczne.

W zależności od rozwoju sytuacji pandemicznej będziemy podejmować dalszą aktywność naszego uniwersytetu.

Przypominamy, że nasze biuro przy ulicy Mickiewicza 8 ( budynek B ),  czynne jest w każdy wtorek w godzinach od 11.00 do 13.00, telefon stacjonarny 14 631 66 80.

Wszystkim Państwu życzymy zdrowia i mamy nadzieję na szybki powrót do wspólnych spotkań, tak bardzo nam wszystkim potrzebnych i podnoszących nasze dobre samopoczucie.

Zarząd Stowarzyszenia UTW