E-wydanie „Gazety Senior”

CategoriesAktualności

Szanowni Państwo, Drodzy Seniorzy,

kwietniowy numer „Gazety Senior” już się ukazał.
Numer poświęciliśmy zdrowiu seniorów. Na okładce zachęca do dbania o siebie, zawsze w formie, Mariola Bojarska-Ferenc. Czytelnicy znajdą na łamach numeru porady i wskazówki, jak zadbać o sfery takie jak dieta, aktywność fizyczna i umysłowa. Każda z nich jest niezbędna do zachowania dobrej kondycji organizmu. Nasi redaktorzy-seniorzy dzielą się swoimi przemyśleniami i sposobami na zdrowy tryb życia. Nie zabrakło wskazówek, jak postępować w aktualnej sytuacji.
E-wydanie: bezpłatne i łatwo dostępne
W tym szczególnym czasie zachęcamy seniorów do jak najszerszego korzystania z e-wydania Gazety Senior, które przypomnę tylko, udostępniamy na stronie internetowej Gazety Senior bezpłatnie za jednym kliknięciem. Uprzedzam również pytania i informuję, że podane poniżej linki mogą Państwo publikować i zamieszczać także na stronach swoich organizacji:
Na https://www.gazetasenior.pl/ codziennie publikujemy najważniejsze i sprawdzone informacje dot. aktualnej sytuacji dedykowane seniorom i im potrzebom. Zapraszamy i dziękujemy za liczne odwiedziny na portalu Gazety. 
Ślę tę wiadomość z życzeniami miłej lektury i zdrowia dla wszystkich Czytelników Gazety Senior oraz ich najbliższych.
Linda Matus
Redaktor Naczelna „Gazeta Senior”