BIEŻĄCE INFORMACJE O PROPONOWANYCH WYDARZENIACH

BIEŻĄCE INFORMACJE O PROPONOWANYCH WYDARZENIACH
CategoriesCo planujemy

19 września 2023 roku  serdecznie zapraszamy na biesiadę z muzyką i śpiewem, która odbędzie Campingu pod Jabłoniami przy ulicy Piłsudskiego 28A . Rozpoczęcie o godzinie 17.00

 

20 września 2023 roku o godzinie 14.oo odbędzie się zdrowotna kampania społeczna pt. W zdrowym ciele zdrowy senior – jak najdłużej utrzymać sprawność na zadowalającym poziomie, którą przeprowadzi Pani Natalia Stolarz, magister fizjoterapii.

Kampania społeczna odbędzie się w Auli Akademii Tarnowskiej, Budynek C.

 

27 września 2023 roku o godzinie  Filip Georgiew.

Wykład odbędzie się w Auli Ak14.oo odbędzie się wykład pt. Zespoły bólowe kręgosłupa lędźwiowego tzw. bóle krzyża, który poprowadzi Panademii Tarnowskiej, Budynek C.

 

28 września 2023 r. (czwartek) zapraszamy uczestników MCAS UTW przy AT w Tarnowie do Kina Marzenie na pogadankę i wspólne oglądanie filmu pt. BARBIE.

Barbie to amerykańsko-brytyjska komedia fantazy z 2023 roku w reżyserii Grety Gerwig. Opowiada ona o tytułowej lalce Barbie i  Kenie, w których role wcielili się odpowiednio Margot Robbie i Ryan Gosling.Seans filmowy odbędzie się o godzinie 11.30 w Kinie Marzeniu w Tarnowie, ul. Staszica 4.
Serdecznie zapraszamy