STRONA UTW

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z faktu, że aktualna strona naszego Uniwersytetu powoli przestaje spełniać swoje zadania, jest mało komunikatywna, brak motywów graficznych tworzących atmosferę radosnej, przyjaznej dla użytkownika przystani, gdzie można znaleźć to czego szukamy, czego oczekujemy. Na dzień dzisiejszy nie mamy niestety  możliwości finansowych aby utworzyć całkiem nową stronę UTW. To musi jeszcze poczekać, co nie oznacza że nic się nie da zrobić w tym zakresie na „starej” stronie UTW. Spróbujemy przede wszystkim uporządkować liczne informacje.

Po pierwsze postaramy się aby na bieżąco uaktualniać wiadomości,

po drugie na stronie głównej w „aktualnościach” będą gromadzone wyłącznie informację mówiące o tym co już się wydarzyło na Uniwersytecie z Państwa udziałem, z komentarzem i najlepiej z kilkoma zdjęciami.

Po trzecie – informacje o tym  co proponujemy Słuchaczom UTW  w najbliższym czasie kilku dni czy tygodni zamieszczać będziemy wyłącznie w zakładce „CO PLANUJEMY” tam znajdziecie Państwo terminy zajęć, spotkań, wykładów, wyjazdów itp.
Jest to nasza próba uporządkowania strony UTW, będziemy wdzięczni za cierpliwość i liczyć że nasze błędy przy redagowaniu spotkają się z Państwa wyrozumiałością.

Na koniec ogromna prośba, aby „AKTUALNOŚCI” zawierały wszystko co tworzymy w Uniwersytecie musicie nam pomóc. Utworzyliśmy skrzynkę pocztową o adresie:  utw.tarnow.strona@gmail.com Zapraszamy do przesyłania e-maili na ten adres   zawierających krótkie  (1/ strony – max) komentarze, opisy  z kilkoma zdjęciami z danego spotkania czy dowolnej działalności w ramach UTW. Postaramy się na bieżąco te informacje od Państwa umieszczać na stronie. Z góry dziękujemy i wierzymy że przy takiej pomocy uda nam się prowadzić żywą, ciekawą stronę mimo jej wszystkich technicznych ograniczeń.

Redakcja strony UTW