CategoriesCo planujemy

Szanowni Państwo

Serdecznie zapraszamy na konferencję poświęconą godnemu starzeniu się seniorów pn. „Młodzi duchem mimo lat – psychologiczne, medyczne i społeczne aspekty życia seniora”
Wydarzenie odbędzie się w dniu 13 grudnia 2023 r. w Centrum Rehabilitacji Społecznej i Zawodowej – Zakład Aktywności Zawodowej „Słoneczne Wzgórze” przy ul. Sanguszków 28a, w godz. 10.00-14.00.

W gronie zaproszonych prelegentów znajdują się wybitni specjaliści w dziedzinie geriatrii i diabetologii oraz fizjoterapii:
– dr n. med. Janina Kokoszka-Paszkot – specjalista chorób wewnętrznych, specjalista geriatrii, specjalista diabetologii,
– dr n. med Tadeusz Trzpis – specjalista w dziedzinie fizjoterapii, certyfikowany terapeuta manualny.
Zaproszeni goście poruszą ważne tematy m.in.: jak radzić sobie ze zmianami związanymi z wiekiem, jak dbać o aktywność fizyczną i pamięć  seniorów, jakie są najważniejsze zasady zdrowego żywienia seniorów itp.
Pojawi się również temat dotyczący mięśni dna miednicy – jakie czynniki i zachowania wpływają na dno miednicy, jak można wzmocnić mięśnie dna miednicy, jaka jest rola fizjoterapii w leczeniu dna miednicy.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa i wspólnej dyskusji.

Więcej informacji w linku poniżej
https://cus.tarnow.pl/aktualnosci/mlodzi-duchem-mimo-lat-psychologiczne-medyczne-i-spoleczne-aspekty-zycia-seniora/