Zarząd Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie wyraża radość z powodu znakomitej organizacji przez Zespół Fermata widowiska pn "Zawsze idż w stronę słońca" w ramach Małopolskich Dni Osób Niepełnosprawnych.

To znakomicie, że Zespół Fermata może odnotować w swym "Jubileuszowym Roku" jeszcze jeden sukces artystyczny. Cieszymy się, że zespół pozyskał do współpracy Pana Jacka Piskozuba, Anię Podraze, Patrycje Podraze oraz Jacka Szczerbe.

Kierujemy słowa uznania, gratulacje i najszczersze podziękowanie dla Pani Krystyny Romańskiej, która podjęła się rezyserii całego wydarzenia.

To ogromne przedsięwzięcie , w którym udział wzięły chóry, zespoły teatralne i muzyczne : Zespół Szkół nr 6, Szkoła Podstawowa Nr 3, Szkoła Podstawowa Nr 9, Zespół Szkół Mechaniczno Elektrycznych, młodzież ze Szkoły Tańca Shiva Dance oraz...debiutująca w naszym środowisku Kapela Melodia.

O biesiadny charakter widowiska zadbała Pani Magda Trusz ze Szkoły Podstawowej Nr 3

Wszystkim gratulujemy!

W imieniu różnych środowisk , które przyjęły nasze zaproszenie serdecznie dziękujemy i gratulujemy.

Dziękujemy Radzie Słuchaczy za wsparcie organizacyjne a wszystkim Słuchaczom za stworzenie atmosfery pełnej życzliwości, ciepła i serdeczności.

Fotorelacja w galerii.

http://www.tarnow.pl/Galeria/Galeria-Miasto/Galeria-Miasto-2017/Zawsze-idz-w-strone-slonca-biesiada-integracyjna