Uprzejmie informujemy, że od 7 grudnia rozpoczynają się dyżury studentów Informatyki, członków Koła Naukowego Informatyki w celu udzielania konsultacji i porad związanych z obsługą dla Słuchaczy UTW. Konsultacje te będą się odbywały co tydzień w środę o godz. 16.30 do 17.30 w sali 105 w budynku C.

7,14,21 grudzień 2016 rok  i 11,18,25 styczeń 2017 rok

alt

Podziękowanie

 

 

 

W imieniu Słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy PWSZ w  Tarnowie kieruję słowa podziękowań do Marii ( tj.Marysieńki ) Ogrodnik-Grudzień za inicjatywę i organizację wieczoru poetycko-muzycznego po Krainie Łagodności . Podziwiamy dobór i interpretację wierszy, trafność refleksji mającej źródło w  „smakowaniu urody gór”. To był piękny wieczór pełen serdeczności , uśmiechu , śpiewu i muzyki.

Szczere gratulacje dla Włodka Grabarza (to dla nas nowe odkrycie talentu i pasji) oraz  Ani Podrazy , która grą na flecie wzbogaciła muzycznie ten wieczór.

Dziękuję za nawiązanie do postaci Zbyszka Tumiłowicza , który nie tylko był założycielem UTW ale przede wszystkim wielkim miłośnikiem gór.

To piękne , że pomyśleliście o utworach Boba Dylana i Leonarda Cohena .Te teksty i muzyka pięknie i nastrojowo nas łączyły.

Marysieńko !

Świetna jest ta Wasza „Grupa Karpaty”.  Gratulujemy i dziękujemy.

Było tak miło , że  już czekamy na kolejne śpiewanie i jakąś podróż pełną emocji.

Maria Kanior

Prezes Zarządu

 

Tarnów,dnia 18 listopada 2016 r.

 

WYBRANO SENIORÓW ROKU w Małopolsce.


Seniorką Roku 2015 została ambasadorka i przyjaciółka Głosu Seniora oraz Ogólnopolska Karta SenioraLidia Jaźwińska z Tarnowa, zaś tytuł Seniora Roku otrzymał Pan Włodzimierz Rożejowski. Wyróżnienia wręczał Marszałek Wojciech Kozak. Natomiast w jury konkursu zasiadł prezes Stowarzyszenie MANKO oraz redaktor naczelny i wydawca Głosu Seniora Łukasz Salwarowski.

 

Z ogromną radością powzięliśmy informację, iż Pani Lidia Jaźwińska została Seniorką 2015 roku w dziesiątym Małopolskim Plebiscycie „Poza Stereotypem – Senior Roku”. Jesteśmy bardzo dumni, gdyż Laureatką jest Lidka z naszego Uniwersytetu, jednocześnie przewodnicząca Tarnowskiej Rady Seniorów, członek Rady Programowej UTW oraz sekretarz komisji ds. promocji i kontaktów zewnętrznych Obywatelskiego Parlamentu Seniorów.

Jej doświadczenie zawodowe oraz dotychczasowa praca dają świadectwo ogromnego potencjału wiedzy i umysłu oraz skuteczności i trafności podejmowanych wyzwań.

W imieniu całej społeczności słuchaczy UTW, Zarządu oraz Rady Programowej składamy serdeczne gratulacje jednocześnie życząc dalszych sukcesów, a przede wszystkim pomyślności w życiu prywatnym.