Podziękowanie

 

 

 

W imieniu Słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy PWSZ w  Tarnowie kieruję słowa podziękowań do Marii ( tj.Marysieńki ) Ogrodnik-Grudzień za inicjatywę i organizację wieczoru poetycko-muzycznego po Krainie Łagodności . Podziwiamy dobór i interpretację wierszy, trafność refleksji mającej źródło w  „smakowaniu urody gór”. To był piękny wieczór pełen serdeczności , uśmiechu , śpiewu i muzyki.

Szczere gratulacje dla Włodka Grabarza (to dla nas nowe odkrycie talentu i pasji) oraz  Ani Podrazy , która grą na flecie wzbogaciła muzycznie ten wieczór.

Dziękuję za nawiązanie do postaci Zbyszka Tumiłowicza , który nie tylko był założycielem UTW ale przede wszystkim wielkim miłośnikiem gór.

To piękne , że pomyśleliście o utworach Boba Dylana i Leonarda Cohena .Te teksty i muzyka pięknie i nastrojowo nas łączyły.

Marysieńko !

Świetna jest ta Wasza „Grupa Karpaty”.  Gratulujemy i dziękujemy.

Było tak miło , że  już czekamy na kolejne śpiewanie i jakąś podróż pełną emocji.

Maria Kanior

Prezes Zarządu

 

Tarnów,dnia 18 listopada 2016 r.

 

WYBRANO SENIORÓW ROKU w Małopolsce.


Seniorką Roku 2015 została ambasadorka i przyjaciółka Głosu Seniora oraz Ogólnopolska Karta SenioraLidia Jaźwińska z Tarnowa, zaś tytuł Seniora Roku otrzymał Pan Włodzimierz Rożejowski. Wyróżnienia wręczał Marszałek Wojciech Kozak. Natomiast w jury konkursu zasiadł prezes Stowarzyszenie MANKO oraz redaktor naczelny i wydawca Głosu Seniora Łukasz Salwarowski.

 

Z ogromną radością powzięliśmy informację, iż Pani Lidia Jaźwińska została Seniorką 2015 roku w dziesiątym Małopolskim Plebiscycie „Poza Stereotypem – Senior Roku”. Jesteśmy bardzo dumni, gdyż Laureatką jest Lidka z naszego Uniwersytetu, jednocześnie przewodnicząca Tarnowskiej Rady Seniorów, członek Rady Programowej UTW oraz sekretarz komisji ds. promocji i kontaktów zewnętrznych Obywatelskiego Parlamentu Seniorów.

Jej doświadczenie zawodowe oraz dotychczasowa praca dają świadectwo ogromnego potencjału wiedzy i umysłu oraz skuteczności i trafności podejmowanych wyzwań.

W imieniu całej społeczności słuchaczy UTW, Zarządu oraz Rady Programowej składamy serdeczne gratulacje jednocześnie życząc dalszych sukcesów, a przede wszystkim pomyślności w życiu prywatnym.

Wyjazd autokaru godz.13.00 z ulicy Goldhammera na Roleski Ranch w Starych Zukowicach

Start przemarszu w miejscu stacjonarnym godz 14.00 . Koszt 20 zł.

Zapisy przyjmowane będą w dniu seminarium i wykładów od.08.11-09.11.2016 r.

Zapraszamy Państwa do udziału w programie fizjoterapeutycznym skierowanym do Pań z deformacją palucha koślawego . Program jest kontynuacją projektu 'Apetyt na zdrowie" przeprowadzonym w listopadzie 2015 r.

Szczegóły w zakładce "Akademia Zdrowego Seniora"