Grupa teatralna kabaret PIN

Kabaret PIN w plenerze czyli przyjemne z pożytecznym!

Nasze plenerowe warsztaty teatralne w dniu 17.05.2021 w Lichwinie okazały się bardzo ciekawym doświadczeniem. Było to połączenie kilku elementów, które dały znakomity efekt w postaci zabawy ‐ kreacji artystycznych,
wielu pozytywnych wspomnień oraz zacieśnienia znajomości. Infrastruktura rekreacyjna niemal wymarzona. Pachniało lasem, kwieciem łąkowym i naszą przyjaźnią. Jedzonko również smakowało wybornie. Takie spotkanie niesie za sobą tylko korzyści i pozwala utrzymywać pozytywną atmosferą w Grupie.
Dziękuję! Do następnego…
Zofia Martyka

 

Warsztaty  teatralne kabaretu PIN rozpoczynaja się 5 pazdziernika o godz 12.00

w Teatrze im. Solskiego.

Zapraszamy chętnych do udziału w warsztatach. Kolejne każdy poniedziałek miesiąca.

Rok akademicki 2019/2020

Prowadzący Justyna Kapa 

Warsztaty teatralne odbywają się w każdy poniedziałek m-ca godz.12.00

w Teatrze im.L.Solskiego w Tarnowie.

 

Grupa kabaretowo-teatralna PIN wznowiła zajęcia w październiku br.Koordynatorką warsztatów teatralnych jest reżyser pani Justyna Kapa. Obecnie w składzie mamy trzynaście pań i jednego pana. Cykl naszych zajęć to różnego rodzaju wprawki teatralne , ćwiczenia technik gry, praca nad interpretacją oraz ruchem  scenicznym. Kolejnym krokiem będzie koncentracja nad powstawaniem kolejnego scenariusza , podziałem ról ,oraz próbami do inscenizacji. Jako aktorzy –  amatorzy chcemy grać , doskonalić swoją technikę , zdobywać nowe doświadczenia , starając się znaleźć przede wszystkim własne środki wyrazu i wykształcić swój oryginalny styl , który w naszym przypadku pochodzi w dużej mierze właśnie z naszych osobowości . Warto zaznaczyć , że dużym osiągnięciem Grupy PIN jest to , iż na trwale wpisała się w działalność UTW , umilając artystycznie niektóre znaczące wydarzenia.

Tekst Zofia Martyka